شیشه دوجداره جورجین بار

انواع شیشه های جورجین بارشیشه های تزیینی نقش تاثیرگذاری در زیبایی ساختمان های ویلایی، معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه دارد و شامل تنوع متریالی و ظاهری است. یکی از انواع شیشه های دکوراتیو، شیشه دوجداره جورجین بار و ویکتورین بار می باشد.

نحوه ساخت شیشه های دکوراتیو، با قرار دادن شبکه های تزیینی مابین دو شیشه انجام می پذیرد. این نوع شیشه تنها در حالت شیشه دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تک جداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست.

 

موارد استفاده از شیشه دکوراتیو جورجین بار

در تمامی بازشو ها و چارچوب هایی که امکان جایگذاری شیشه وجود دارد می توان از شیشه دوجداره دکوراتیو استفاده کرد. از جمله درب و پنجره های Upvc دوجداره، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، پنجره های آهنی و یا چوبی و یا حتی درب های کابینت، درب های ورودی ساختمان، هنگام تعویض پنجره های قدیمی و غیره می توان استفاده کرد.

 

ساختار دکوراتیو شیشه دوجداره جورجین بار 

 

ساختار شیشه دوجداره جورجین بار یا دکوراتیو

در شبکه های تزیینی Georgian Bar که در داخل شیشه های دکوراتیو کار می شود از پروفیل های آلومینیومی با پهنای 9، 16 و 25 میلیمتر استفاده می گردد. بطور عمده جورجین بار در رنگ های طلایی، نقره ای و سفید و اشکال هندسی متنوع مانند لوزی، گل لیلی و گل چهارپر تولید می شود.

شیشه جورجین بار

پس از اتصال پروفیل های آلومینیومی به یکدیگر، ساختار بوجود آمده را در بین دو شیشه دوجداره بر روی اسپیسر بکار رفته ثابت می کنیم و روند دوجداره کردن شیشه را ادامه می دهیم. نکته حائز اهمیت در روند تولید شیشه جورجین بار نحوه فیکس کردن بر روی اسپیسر و چگونگی اتصال پروفیل های آلومینیومی به یکدیگر است که در کیفیت شیشه جورجین بار موثر است.

پنجره دوجداره با شیشه جورجین بار دکوراتیوقیمت شیشه های جورجین بار براساس میزان متراژ مصرفی پروفیل آلومینیومی در داخل شیشه های دوجداره دکوراتیو محاسبه می شود. استفاده از اشکال تزینی و هندسی موجب افزایش قیمت این نوع شیشه دکوراتیو خواهد شد. در تولید شیشه جورجین بار دکوراتیو بهتر است از شیشه های بدون رنگ و ساده استفاده شود تا زیبایی شبکه های تزیینی مابین دو شیشه کاملا نمایان باشد.

از جمله مزایای این روش دکوراتیو کردن شیشه می توان تنوع رنگ و شکل، عمر طولانی و عدم نیاز به نظافت را بیان کرد.

برای مشاوره در مورد پنجره شیشه دوجداره دکوراتیو با ما تماس بگیرید. 88783212

شیشه, شیشه دوجداره, شیشه دکوراتیو, شیشه دوجداره جورجین بار

Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88873457
88873422
info(at)arkowin.com

تلفن همراه :
09124160116

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر

ارتباط با ما

شروع چت واتس آپ
شروع چت تلگرام
یوتیوب