پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک، پنجره ای یک برای شما...رضایتمندی و اعتماد مصرف کنندگان، مطرح بودن در بازارهای جهانی و کیفیت عالی از جمله اهدافی بود که کارخانجات وین تک در طی، نزدیک به 4 دهه سابقه فعالیت به آن دست پیدا کرده است. تهیه مواد اولیه استاندارد، بهترین ماشین آلات و نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآزموده در روند تولید از مزیت های ما در راستای کسب اهداف می باشد.

مجموعه وین تک علاوه بر کارخانه ها، انبارها و دفاتر فروش خود در ترکیه در کشورهایی همچون آلمان، روسیه، اکراین، هندوستان، آذربایجان، تونس و ایران نیز کارخانه تولید پروفیل upvc احداث کرده است. علاوه بر کارخانه های تولیدی پروفیل، در 54 کشور نیز دفاتر و انبارهای فروش دایر کرده است.

منو مطالب زير
مواد اولیه ساخت پروفیل UPVC وین تک
تکنولوژی و ماشین آلات پروفیل پنجره وین تک
کنترل کیفی پروفیل پنجره دوجداره وین تک
علت تفاوت قیمت پنجره دوجداره وین تک

 

از چه موادی برای ساخت پروفیل پنجره UPVC وین تک استفاده می گردد؟

عمده ماده مصرفی در ساخت پروفیل Upvc ماده پلی وینیل کلراید Polyvinyl Chloride یا پودر پی وی سی می باشد. این ترموپلاست گرمانرم از 57 درصد نمک و 43 درصد نفت خام تشکیل شده است. برای بهبود خواص اولیه، مطلوب و مورد نیاز برای پروفیل UPVC وین تک از افزودنی های دیگری نیز استفاده می شود. این مواد از بهترین برند ها و معتبرترین شرکت های پتروشیمی تامین می گردد.

مقدار افزودنی این مواد با توجه به فرمولاسیون پروفیل پنجره دوجداره وین تک می باشد. کاهش یا افزایش هریک از این مواد موجب افت کیفیت پروفیل پنجره خواهد شد.

پروفیل پنجره دوجداره وین تک

Impact Modifier: این ماده برای افزایش استحکام و مقاومت پروفیل در برابر شدت ضربات و جلوگیری از شکنندگی تا حد مجاز استاندارد می باشد.

Filler: مواد پرکننده یا فیلر برای پرکنندگی محصول و افزایش خواص مکانیکی پروفیل پنجره وین تک استفاده می شود.

Heat Stabilizers: استابلایزر با خواص پایدارکنندگی حرارتی بسیار عالی برای پودر PVC در پروسه تولید اضافه می گردد.

Processing Aids: این ماده جهت روانسازی پروسه تولید به فرایند اضافه می گردد

Lubricants: برای ایجاد سطحی صاف، صیقلی و شفاف در پروفیل های Upvc وین تک از لوبریکانت ها یا روان کننده ها استفاده می گردد.

Pigment: پیگمنت ها یا رنگدانه ها بصورت جزئی به مواد اولیه برای حصول به رنگ دلخواه در پروفیل استفاده می شود.

Titanium Dioxide: یکی از مهم ترین موادی که برای حفظ کیفیت پروفیل Upvc استفاده می شود تیتانیوم دی اکسید است. این ماده جهت مقاومت در برابر تغییر رنگ بر اثر تابش نور و اشعه UV خورشید به مواد اولیه پروفیل پنجره وین تک اضافه می شود.

 

تکنولوژی و ماشین آلات پروفیل پنجره وین تک

ما توانسته ایم محصولی در خور نام وین تک به بازارهای مصرف تولید و عرضه کنیم. در مجموعه تولیدی پروفیل پنجره وین تک از آخرین تکنولوژی ماشین آلات اکسترودر با برند کراس مافی KRAUSS MAFFEI ساخت آلمان استفاده می گردد. خطوط تولید وین تک از سیستم ترکیب مواد اولیه یا میکسینگ بصورت تمام اتوماتیک و یکپارچه بدون دخالت نیروی انسانی بهره مند است.

 کنترل کیفی پنجره وین تک

کنترل کیفی پروفیل پنجره دوجداره وین تک

تمامی محصولات وین تک در آزمایشگاه آزمون وین تک، که یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های تخصصی پروفیل UPVC در ایران است، تحت کنترل و بازرسی کیفی قرار می گیرد. در این آزمایشات نمونه گرفته شده از محصولات را طبق الزامات استاندارد مرجع 12291 ملی ایران و استاندارد رآل آلمان RAL مورد بررسی قرار می دهند. تمامی محصولات مورد استفاده در پنجره وین تک در طی فرایند تولید، پس از تولید پروفیل و قبل از عرضه به بازار مورد بررسی و نمونه برداری قرار می گیرد. برخی از این آزمون ها که پنجره دوجداره وین تک با شرایط تایید آن تولید می گردد عبارتست از:

تست جوش پذیری پروفیل شامل خمش فشاری و خمش کشش

مقاومت پروفیل در برابر شدت ضربه ناشی از سقوط وزنه در دما پایین

کنترل میزان براقی سطوح و رنگ سنجی

قیمت پنجره دوجداره وین تک

تعیین جرم واحد طول پروفیل و مدول الاستیسیته ی خمشی

کنترل ابعادی و تعیین وزن ظاهری پروفیل مورد استفاده در پنجره وین تک

بررسی رفتاری پروفیل در برابر آتش

تعیین میزان دانسیته پروفیل پنجره دوجداره وین تک

تغییرات ظاهری پس از قرارگیری در دمای بالا

تست زنون یا هوازدگی مصنوعی

تست استحکام و مقاومت در برابر ضربه چارپی

برگشت پذیری حرارتی

تعیین دمای نرمی ویکات

تعیین میزان انحراف از راست بودن و صافی

نشانه گذاری پروفیل

تعیین میزان مقاومت  فیلم لمینه و چسبندگی آن بر سطح پروفیل

تعیین میزان رطوبت موجود در مواد اولیه

تعیین کلاس عایق بندی درب و پنجره دوجداره وین تک در برابر شرایط جوی که شامل نفوذپذیری هوا، آب بندی، مقاومت در برابر فشار باد

اقدامات فوق و همچنین تلاش روز افزون در راستای ارتقای کیفیت محصولات منجر به دستیابی به مهم ترین استاندارد تضمین کننده کیفیت پروفیل Upvc در سطح دنیا، نشان کیفیت رال از موسسه رال آلمان برای محصولات درب و پنجره دوجداره وینتک گردیده است.

 

علت تفاوت قیمت پنجره دوجداره وین تک

در فاکتور های فروش و قیمت پنجره دوجداره وین تک در شرکت های مختلف، در مواردی زیادی اختلاف قیمت مشاهده می شود. اختلاف قیمت پنجره دوجداره وین تک عمدتا به دو دلیل است که در ادامه مطلب به شرح آن می پردازیم:

اختلاف در نوع پروژه و مشخصات پروفیل

قیمت پنجره دوجداره وین تک

منظور از نوع پروژه، حالت نوسازی و یا بازسازی بودن (تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره بدون تخریب) پروژه است. قیمت پنجره دوجداره وین تک در این نوع پروژه ها هم در درصد نصب تفاوت دارد و هم در نوع پروفیل مصرفی. بطور مثال قیمت پروفیل پنجره وین تک سری 60 (W640 با عرض 6 سانتی متر) با پروفیل وین تک سری W700 با عرض 7 سانتی متر تفاوت دارد. همچنین در صورتی که بخواهیم از پنجره وین تک کشویی در هر پروژه ای استفاده کنیم، قیمت پروفیل آن نسبت پروفیل های نوسازی و بازسازی اختلاف قیمت دارد.

این تفاوت قیمت بدلیل میزان وزن بیشتر پروفیل کشویی تک ریل نسبت به سایر پروفیل هاست.

*عوامل موثر دیگر مانند زوار پنجره، شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره، یراق آلات در مقایسه قیمت پنجره وین تک در شرایط یکسان، بی تاثیر است. بدلیل آنکه در این مطلب تنها پنجره های وینتک در شرایط یکسان را بررسی می کنیم، نه در شرایطی که دیگر عوامل نیز تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره کلیک کنید.

قیمت سری پروفیل پنجره وین تک: پروفیل فریم W640 < پروفیل فریم W700 < پروفیل کشویی تک ریل

قیمت سری پروفیل پنجره وین تک:

پروفیل لنگه پنجره < پروفیل لنگه درب

پروفیل فریم نوسازی < پروفیل فریم بازسازی

پروفیل مولیون سری 60 < پروفیل مولیون سری 70

 
اختلاف در کیفیت تولید و نصب نماینده وین تک

 

برای استعلام قيمت و دريافت پيش فاکتور درب و پنجره دوجداره وين تک با ما تماس بگيريد. 02188783212
Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88783212
info@arkowin.com

تماس در ساعات غیر اداری:
09903400064

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر