پنجره وین تک دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی وین تکپنجره دوجداره کشویی وین تک یا سری W260 همانند سری 640 و سری 700 وین تک از بهترین مواد اولیه اروپایی، متناسب با اقلیم آب و هوایی ایران و با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد. از ویژگی های تضمین شده پنجره دوجداره کشویی وین تک میتوان عدم تغییر رنگ، پوسیدگی و یا عدم شکستگی را بیان کرد که شامل 10 سال ضمانت می باشد.

استانداردهای پنجره دوجداره کشویی وین تک: رال آلمان RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608

 

پنجره دوجداره کشویی وین تک W260

این سری از محصولات پنجره وینتک به دو مجموعه تقسیم بندی می شود که هر دو مجموعه یک کارایی را دارند اما در میزان عایق بندی با یکدیگر تفاوت دارند.

درست است که پنجره دوجداره کشویی از بهینه ترین حالت های بازشوی درب و پنجره Upvc می باشد. اما در کنار مزیت بازشو، عایق بندی پنجره دوجداره کشویی نسبت به دیگر پنجره های لولایی و یا پنجره دوجداره فولکس واگنی کمتر است. این کاهش عایق بندی در برابر گرد و غبار، جریان هوا و آلودگی صوتی می باشد.

در ادامه دو مجموعه پنجره کشویی وین تک را بیان می کنیم تا با انتخابی مناسب، خرید خوبی داشته باشید:

هزینه پنجره دوجداره کشویی وین تک

 

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وین تک

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وین تکهمانطور که در شکل روبرو مشاهده می کنید، فریم پنجره دوجداره کشویی جفت ریل از دو ریل تشکیل شده است. عرض سطح مقطع فریم کشویی جفت ریل برابر با 8.5 سانتی متر بوده و دارای 3 حفره می باشد. لنگه کشویی استفاده شده در هر دو سری پنجره کشویی وینتک یکسان بوده و عرض 6 سانتی تری دارد.

تمامی لنگه ها چه بصورت بازشو و ثابت بر روی این دو ریل سوار می شود. یکی از مزیت های پنجره دوجداره کشویی وین تک سری جفت ریل، امکان باز شدن و متحرک بودن هر دو لنگه کنار هم می باشد. که البته با درخواست مشتری انجام می پذیرد.

بدلیل آنکه لنگه بازشو با استفاده ازغلطک بر روی ریل قرار می گیرد، عایق بندی پنجره دوجداره کشویی دو ریل کاهش می یابد. کاهش عایق بندی در هر دو لنگه بازشو و ثابت صورت می گیرد.

با این حال میزان عایق بندی پنجره دوجداره کشویی جفت ریل نسبت به پنجره های قدیمی(چوبی و آهنی) بسیار بیشتر است; و اگر با توجه به موقعیت پنجره، باید از پنجره کشویی استفاده کنید، نسبت به انجام آن تردید نکنید.

بطور مثال در پنجره هایی که در جلوی سینک ظرفشویی قراردارد، شیرآلات مانع از باز شدن کامل پنجره دوجداره می گردد، پس بهترین حالت استفاده از پنجره دوجداره کشویی است.

در قسمت های مختلف پنجره دوجداره کشویی وین تک از نوار مویی و لاستیک هایی برای افزایش عایق بندی استفاده می گردد.

مطالب مرتبط:
پنجره دوجداره وین تک
پروفیل بازسازی پنجره دوجداره وین تک
نحوه تعویض پنجره های قدیمی

 

پنجره دوجداره کشویی تک ریل وین تک

پنجره دوجداره کشویی تک ریل وین تکهدف از طراحی و تولید پنجره کشویی تک ریل وین تک، افزایش میزان عایق بندی درب و پنجره Upvc تا بالاترین حد ممکن است. پروفیل فریم تک ریل کشویی وینتک براساس ترکیبی از پروفیل کشویی تک ریل و فریم نوسازی سری 640 طراحی گردیده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید با قرار دادن دو نوع پروفیل مذکور در کنار هم، پروفیل فریم کشویی تک ریل شکل می گیرد.

 

در پنجره دوجداره کشویی وین تک، تنها قسمت متحرک دارای ریل است و قسمت ثابت پنجره همانند پنجره های لولایی بدون ریل می باشد; که حذف ریل دوم موجب افزایش 50% عایق بندی پنجره تک ریل کشویی نسبت به جفت ریل کشویی می شود.ساختار پنجره کشویی تک ریل وین تک

در سری پنجره های کشویی می توان از توری پلیسه یا توری ثابت نیز استفاده کرد.

 

پنجره دوجداره کشویی لمینت

مانند همه محصولات وین تک، سری کشویی نیز دارای روکش طرح چوب و لمینت در مدل های بلوطی روشن، بلوطی تیره و کاکائو براون است.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

بدلیل افزایش میزان مصرف مواد اولیه برای ساخت پروفیل های کشویی، قیمت پنجره دوجداره کشویی نسبت به قیمت پنجره دوجداره لولایی بالاتر است. برای دریافت پیش فاکتور قیمت پنجره دوجداره کشویی وین تک با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره در مورد پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید. 88783212
Footer Logo

شرکت آرکوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات هوشمند و به روز دنیا...

تماس با ما

آدرس:
میدان آرژانتین، خ الوند، پ 41

88783212
info@arkowin.com

تماس در ساعات غیر اداری:
09903400064

شنبه تا چهارشنبه،9صبح تا 6 عصر
پنجشنبه ها: 9صبح تا 4عصر